Kurumsal

ŞİRVANOĞLU MOBİLYA  markasının temeli olan başarılı çalışmalar; 1988  yılında, AYDIN HALICILIK TARAFINDAN 2010 yılında  DİYARBAKIR’DA kurularak etkin bir şekilde görev almasıyla başlıyor.

2010 yılında; pazardaki yeni gelişmeler ve fırsatlar ışığında, ŞİRVANOĞLU MOBİLYA markasına dair kurumsal çalışmalar, tüm boyutlarıyla tasarlanarak, yepyeni MAĞAZALAR, yeni bir yönetim anlayışı, çalışan kadrosu ve özgün koleksiyonlarla, sağlam ve derin kökler üzerinde, pazarda yepyeni bir oyuncu doğdu.

Kendi segmentinde, dünya kalite standartlarında ürün gamıyla  satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan ŞİRVANOĞLU MOBİLYA koleksiyonlarını; mobilya pazarında başarılı ve çözüm odaklı bir şekilde nihai kullanıcılarıyla buluşturuyor.

35 yılı aşkın derin tecrübe kökleri üzerinde inşa edilmiş olan AYDIN HALICILIK VE ŞİRVANOĞLU MOBİLYA,  bir marka olarak özgün, açık fikirli, yenilikçi biçimde çalışmalarına ve hizmetlerine devam ediyor.

ŞİRVANOĞLU MOBİLYA VE AYDIN HALICILIK  olarak; sadece ürün satmıyor  sizleri anlıyor, taleplerinizi önemsiyor, fikirlerinizi değerlendiriyor, daha güzel yarınları beraberce inşa edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz…